GeoMax Zenith60

Firmy Technika

Trimble Express a Leica Tour v době koronaviru

leica-tour-2020-gefos-filip-kobrle

Vzhledem ke karanténám a opatřením v souvislosti s rozšířením koronaviru musely firmy změnit plány s pořádáním roadshow a předvádění novinek na seminářích, na kterých by se shlukovalo více lidí.

Trimble Express 2020

David Jindra ze společnosti Geotronics Praha nám sdělil, že Trimble Express se uskuteční jen „virtuální“ formou online streamu na Facebooku a následně prostřednictvím videí na YouTube.

Personální inzerce na webu Zeměměřiče

Fyzický přesun do náhradního termínu firma již neplánuje. Geotronics Praha totiž na podzim pořádá Konferenci uživatelů Trimble, o níž David Jindra pevně věří, že se uskuteční, a o to větší důraz na ní letos mohou klást.

Do virtuálního Trimble Express 2020 se můžete připojit od středy 18. 3. do pátku 20. 3., vždy od 10.00 do 11.00 hod. na Facebooku.

Slovenská Leica Tour 2020

Erik Frohmann z firmy Geotech Bratislava, která je na Slovensku oficiálním distributorem značky Leica Geosystems, na dotaz redakce Zeměměřiče sdělil, že zatím nedokáže sdělit, zda Leica Tour 2020 posunou nebo zruší.

Erik Frohmann: „Zatial sa neviem vyjadrit, pretoze nevieme ako dlho potrva mimoriadna situacia. Pokial to bude trvat do leta, tento rok Leica Tour vynechame uplne. O novinkach budeme nasich zakaznikov informovat priebezne, ako to robime po cely rok.“

Česká Leica Tour 2020

Česká Leica Tour, pořádaná firmou Gefos, byla koronavirem zastavena uprostřed. Setkání v Ústí nad Labem, Karlových Varech, Českých Budějovicích a Praze se ještě uskutečnila, poté byly z důvodu nařízení české vlády zakázány akce s větším počtem účastníků.

Firma Gefos na svém webu píše, že připravuje pro zákazníky digitální formu prezentace, o které bude včas informovat.