GeoMax Zenith60

Hardware Technika

Zamluvte si týdenní testování nových GNSS přijímačů řady South Galaxy G1 2020

south-gnss-galaxy-g1-2020-zememeric

Na českém trhu již mnoho let působí značka SOUTH se svými GNSS přijímači, které se staly velmi oblíbenými pro svoji spolehlivost a dobrou cenu.

Do nového roku přichází značka SOUTH s řadou Galaxy G1 2020, která se od předchozích typů liší několika novinkami – ty zaujmou všechny uživatele, kteří měří ve velmi ztížených podmínkách.

Personální inzerce na webu Zeměměřiče

Přístroje této řady jsou dodávány s GNSS deskami značky Trimble. Konkrétně pro model South G1plus 2020 je to deska Trimble BD990 s plnou konfigurací všech družicových systémů a frekvencí, která tato nová deska nabízí.

Oba modely G1 2020G1S 2020 jsou dodávány s osvědčenou a spolehlivou deskou Trimble BD970, opět s plnou konfigurací všech družicových systémů.

Jaké jsou rozdíly mezi modely G1 a G1S?

Hlavní rozdíl mezi modelem G1 a G1S je v možnosti měření s náklonem. G1S aktivovaný senzor náklonu nemá, zatímco modely G1 a G1plus senzor náklonu mají.

Všechny přístroje řady Galaxy G1 2020 jsou dodávány s nejnovějším GSM modemem EC25E, který spolehlivě a stabilně řeší internetové připojení na všech dostupných mobilních sítích LTE, 3G, GPRS, EDGE a dalších.

Výhodou především do budoucna je ovládání GNSS přístroje a možnost komunikace přes Wi-Fi rozhraní a webové zobrazení všech funkcí přístroje.

Samozřejmostí je Bluetooth s dotykovým spojením, kdy se můžete párovat jen dotknutím přístroje.

Odolnost přístrojů SOUTH

Přístroje jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, proto jsou extrémně lehké a zároveň odolné. Za zmínku rovněž stojí nová GNSS anténa s vysokou citlivostí. Řadu zákazníků překvapuje, kde všude se přístroj fixuje a vykazuje spolehlivou polohu.

Možnost týdenního testování

Společnost Geoobchod nabízí možnost nezávazného týdenního testování GNSS všech přístrojů SOUTH. V případě zájmu kontaktujte Aleše Ruckého (rucky@geoobchod.cz, +420 777 595 346).