Přihlásit se zdarma na setkání Program setkání Program setkání

Firmy

Přehledný program Setkání Gepro & Atlas 2022 – předfinální podoba

setkani-uzivatelu-gepro-atlas-2020-f

Opět po roce firmy GEPRO a ATLAS pořádají setkání pro své zákazníky a obchodní partnery.

První den Setkání G&A (14. září 2022)

Hlavní přednášky, moderuje Zdenek Hoffmann (Kongresový sál 10:00 – 12:30)

  • Zdenek Hoffmann, Martin Volný: Zahájení Setkání
  • Petr Souček (ČÚZK): Novinky ČÚZK v oblasti KN a DTM
  • Petr Klán (MMR ČR): Digitalizace stavebního řízení
  • Jiří Čtyroký (IPR Praha): DTM Prahy a Středočeského kraje v souvislostech
  • Josef Morkus (MMR ČR): Novinky v územním plánování
  • Martin Vrba (SPÚ): Novinky v oblasti pozemkových úprav
  • Petra Smíšková (EuroGV): MISYS – SPRÁVA BUDOV
  • Vojtěch Zvěřina (GEPRO): Vývoj ve společnosti GEPRO

Seminář ATLAS (salónek Ostrava 10:30 – 12:30)

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Geoinformační systémy I, moderuje Marek Knězů (Kongresový sál 14:00 – 15:45)

  • Marek Knězů (GEPRO): Novinky systému MISYS verze 16
  • Radoslav Matyšek (GEPRO): Geoportál GEPRO verze 16
  • Jiří Koleňák (GEPRO): Novinky v pasportech
  • Pavel Čermák (obec Kamenice): Nasazení softwaru GEPRO v obci
  • Kateřina Vrbová (MMR ČR): Digitalizace a standardizace v územním plánování
  • David Legner (ČÚZK): Výdej dat ČÚZK

Pozemkové úpravy a projektování, moderuje Zdeněk Zimmermann (Přednáškový sál 14:00 – 15:45)

  • Michal Votoček (GEPRO): Novinky systému PROLAND verze 16, VFP 4.5
  • Petr Kavka (ČVUT Praha): Projekt TA ČR – MPEO
  • Arnošt Müller (SPÚ): Publikace dat z GIS, BPEJ a RÚIAN
  • Petr Křížek (ATLAS): Hydrologie v pozemkových úpravách
  • Josef Kučera (VÚMOP): Větrná eroze
  • Hana Zvolská (KÚ Brno): Geometrické plány z pohledu ČÚZK

Seminář ATLAS (Salónek Ostrava 14:00 – 15:45)

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Geoinformační systémy II (Pasporty, BIM…), moderuje Pavel Čabák (Kongresový sál 16:15 – 18:00)

  • Ivana Jakoubková (MMR ČR): Aktuální vývoj stavebního zákona
  • Karel Vach (EuroGV): Úvod do problematiky BIM (Chytré budovy)
  • Petra Smíšková, Karel Vach Jr. (EuroGV): Nový vývoj v oblasti BIM
  • Pavel Chadima (TESLA): Internet věcí, IoT, čidla
  • Jan Forejt (SafeTrees): Sběr dat pro pasporty zeleně
  • Pavel Bozděch (3gon): Jak vybrat dron. Mobilní skenovací systémy
  • Miroslav Šoul (ATLAS): Interiéry a mobilní skenovací systémy

Geodézie a DTM ČR, moderuje Tomáš Mandys (Přednáškový sál 16:15 – 18:00)

  • Vojtěch Zvěřina (GEPRO): Digitální technická mapa ČR
  • Jiří Formánek (ČÚZK): Centrální komponenta DTM ČR
  • Petr Doubrava (GEPRO): Software GEPRO pro DTM ČR
  • Ladislav Jasenovský (MHMP): Obsah DTM a problematika vlastnictví
  • Libor Vavrečka (SŽG): Pohled Správy železnic na DTM ČR
  • Jan Řezníček (ZÚ): Využití softwaru GEPRO při správě databáze bodových polí

SALÓNEK OSTRAVA 16:15 – 18:00 Seminář ATLAS

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Společenský večer (Restaurace 19:30 – 23:30)

Druhý den Setkání G&A (15. září 2022)

Workshop MISYS a Geoportál GEPRO I (Přednáškový sál 9:00 – 10:30)

  • Jan Procházka: Úvodní slovo a novinky MISYS verze 16
  • Marek Knězů: Novinky modulu Katastr
  • Petra Pechanová: Projekt z praxe – Správa Pražského hradu
  • Radoslav Matyšek: Geoportál GEPRO

Workshop KOKEŠ I (Sál Praha 9:00 – 10:30)

  • Zdeněk Zimmermann, Jan Jurka: Zpracování geometrických plánů
  • Zdeněk Zimmermann, Jan Jurka: Novinky a vylepšení, diskuse

Workshop PROLAND I (Salónek Plzeň 9:00 – 10:30)

  • Michal Votoček: VFP 4.5
  • Simona Cikánová: Důvody par. 3 odst. 3
  • Michaela Hořáková: Vlastnické celky

Workshop ATLAS I (Salónek Ostrava 9:00 – 10:30)

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Workshop MISYS a Geoportál GEPRO II (PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL 11:00 – 12:30)

  • Jiří Koleňák: Novinky v pasportech
  • Pavel Čabák: Chytré tisky do PDF
  • Karel Houf: Vedení DTM ČR v systému MISYS
  • Oldřich Řehůřek: Pokročilé funkce MISYS (analytické funkce, atributová tabulka…)

Workshop KOKEŠ II (Sál Praha 11:00 – 12:30)

  • Zdeněk Zimmermann, Jan Jurka: VYK a práce se soubory DGN, DWG a DXF
  • Zdeněk Zimmermann, Jan Jurka: Novinky, konzultace, diskuze

Workshop PROLAND II (Salónek Plzeň 11:00 – 12:30)

  • Michal Votoček: Technický standard PSZ 2022
  • Simona Cikánová: Anotace prvků
  • Michaela Hořáková

Workshop ATLAS II (Salónek Ostrava 11:00 – 12:30)

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Workshop ATLAS III (Salónek Ostrava 14:00 – 15:30)

  • Martin Volný, Pavel Staněk: Workshop liniových nadstaveb softwaru Atlas DMT
  • Petr Křížek, Miroslav Šoul: Konzultace

Setkání dealerů (Sál Praha 14:00 – 15:30)

  • Uzavřené setkání obchodních partnerů firem GEPRO a ATLAS