[Home Page]

OTEVŘENÝ DOPIS REALIZAČNÍMU TÝMU 41. GEODESIA RALLYE ČR

Vážení přátelé,

poštěstilo se nám být při 41. GR ČR. Poprvé jsme mohli startovat v soutěži, kterou jsme před 35 léty založili. A to jen proto, že jste se iniciativně chopili vesla, které jsme postupně odhazovali, až se nám podařilo se ho zbavit.

Soutěž byla skvělá. Podařilo se vám do ní vložit spoustu nových momentů, vaše invence, smysl pro vyváženost celého průběhu soutěže, její hravost, neustálá zajímavost všeho, co jsme měli absolvovat, precizní zpracování itinerářů, tedy dialogu mezi vámi a posádkami, to muselo imponovat všem.

Ze všeho, co jsme v sobotu 8. října na trati soutěže zažili, bylo cítit vaše bezmezné nadšení pro věc, lásku, s jakou jste pro nás všechny připravovali velice příjemnou zábavu po celý den.

Samozřejmě za tím vším vidíme obrovskou práci, kterou jste s tím měli.

Během příprav jste jistě zažívali velmi horké chvíle a to zvláště v momentech, kdy jste si uvědomovali odpovědnost vůči účastníkům soutěže. Ti se sjíždí ze všech koutů republiky, vkládají do účasti svůj čas, nemalé finanční prostředky s cílem jednou za rok se utkat se svými kamarády, kolegy a spolužáky.

Eufemismy, že jde o setkání přátel, ty platí jen do momentu nalepení startovního čísla a oficielního zahájení soutěže. Co si budeme povídat, potom už mají všichni rudo před očima a jsou závodníky, kteří vám nic neprominou, často ani vlastní hrubé chyby.

Všechno se vám podařilo, soutěž i celý její doprovodný program, to vše byla elegance sama, na skvělé společenské, sportovní i intelektuální úrovni. Co si budeme povídat, před 25 léty jsme stáli na stupních vítězů na soutěžích v Česku, Německu, Polsku i Maďarsku. Ale tato vaše soutěž nám přinesla to pravé potěšení. Byla nejlepší!

A nakonec jedno velmi intimní doznání: naše dcera nás porazila o 7 bodů, vy jste udělali perfektní soutěž. Tedy vy, mladí, jste byli skvělí. Byli jste všichni lepší než my. Máme z toho radost! Jak by byl celý svět krásný, kdyby byli vždycky ti mladí lepší než ti, kteří šli před nimi!

Přejeme vám, vážení přátelé, aby se vás dále držela invence, pevné zdraví, radost z toho, co pro nás děláte a štěstí, aby vám všechno takto vycházelo dál!

Děkujeme vám!

V Litoměřicích 9. října 2005.
Psáno pro: doc. Ing. Jiřího Šímu, CSc., Ing. Viktora Němce, Ing. Radka Petra, Ing. Ivanu Kociánovou, Ing. Jana Ryšavého, Ing. Kateřinu Němcovou, Čeňka Šlapáka, Ing. Marcelu Maierovou, Marka Ženkla, manžele Voráčovi, Ing. Lumíra Nedvídka, Mgr. Adama Nedvídka a celou zeměměřickou veřejnost (aby se konečně chytila za nos)

Ilona Janovská, František Janovský, Litoměřice, posádky startovní číslo 1

vyvěšeno: 10.10.2005
ID článku: 1826
další informace:www.geos.cz
www.zememeric.cz/rallye


Z časopisu Zeměměřič č. 05-11
[Server] RůznéZ domova [Pošta]