[Home Page]

AAC Solutions se opět jmenuje Xanadu

Společnost Xanadu oslavila v těchto dnech 15 let své existence. Firma se k názvu Xanadu vrátila poté, co management společnosti v prosinci 2005 odkoupil celý podíl společnosti AAC Solutions od holdingu AAC (Rocheby Finance).

"V lednu 1991 byla založena společnost CAD Studio, která se v roce 2002 přejmenovala na Xanadu. Začlenění firmy do holdingu AAC přineslo i změnu jména na AAC Solutions. Poté, co jsme zjistili, že nám spojení se zahraničním kapitálem nepřineslo očekávané synergie a dodatečnou přidanou hodnotu pro zákazníky i firmu, osamostatnili jsme se a vracíme se i k zavedenému a nezapomenutému jménu Xanadu," uvedl Tomáš Netolický, ředitel společnosti Xanadu.

Radek

Zákazníků se změna jména společnosti nijak nedotkne, právní kontinuita zůstává zachována. Vlastníky Xanadu s.r.o. jsou Tomáš Netolický a Radek Nekl, členové managementu firmy. Nezměněno zůstává IČO, DIČ, adresa, bankovní spojení a další identifikační údaje. Současně s přejmenováním došlo k navýšení základního jmění společnosti na 2 miliony Kč.

redakce, tisková zpráva (Xanadu)

vyvěšeno: 06.02.2006
poslední aktualizace: 13.02.2006
ID článku: 1944
další informace: www.xanadu.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 06-01a02
[Server] GIS [Pošta]