[Home Page]

Kartografové, patnáctiletý SHOCart a veletrh Svět knihy

V rámci 12. mezinárodního knižního veletrhu Svět knihy Praha se představuje i několik kartografických společností. První den veletrhu byl kontraktačním dnem, určeným pouze pro odbornou veřejnost a zástupce tisku. Kartografické vydavatelství SHOCart si právě na čtvrtek 4. května odpoledne sezvalo partnery na svůj veletržní stánek L608 k malé oslavě 15 let od založení firmy.
Vydavatelství SHOCart se na veletrhu může pochlubit například novým Turistickým atlasem Slovenska 1:50 000 a novou řadou cyklomap ČR v měřítku 1:60 000. Na jejich stánku nelze přehlédnout i úspěšnou novinku - plastické mapy s turistickým obsahem (jako klasické stovky).

Pokud zavítáte na veletrh v pátek, tak od 11 hodin proběhne vyhlášení soutěže TourMap a Mapa roku 2005. Jinak mám dojem, že je program veletrhu na kartografii skoupý a kdybych neviděl dnes "na živo" několik stánků dalších kartografických firem, z programu nebo webových stránek akce bych to rozhodně nepoznal.
Svět knihy trvá až do neděle, takže pokud nebudete s nějakou mapou třeba v Přírodě (má být hezky!), na veletrhu si můžete koupit dobré mapy za veletržní ceny.

rp

vyvěšeno: 04.05.2006
ID článku: 2068
další informace:www.shocart.cz
svetknihy.cz/sk2006/cz/vseobecne-informace/


Z časopisu Zeměměřič č. 06-05
[Server] KartografieZ domova [Pošta]