[Home Page]

Velký nástěnný kalendář časopisů GEOinformace a Zeměměřič

Vážení inzerenti, vážení kolegové,

již několikátým rokem vydáváme pro čtenáře časopisu GEOinformace a časopisu Zeměměřič VELKÝ nástěnný kalendář (formát A2 - 594 x 420 mm), kde každou stranu kalendáře vyplňuje jedno pololetí. Tento kalendář se setkává s velkým zájmem a tiskneme ho dokonce ve větším nákladu než bývá náklad obou časopisů a kalendář rozdáváme i na různých akcích. Je také v kvalitě tiskového PDF součástí CD-ROMu Geomatika, takže si jej čtenáři mohou i sami tisknout.

Vzhledem k tomu, že i letos chystáme vydání tohoto kalendáře, dovolujeme si vám tento kalendář v ukázce připomenout a nabídnout vám prezentaci v oknech jednotlivých měsíců. Předpokládaná cena za prezentaci v jednom okně (cca 90 x 90 mm) je 3 300 Kč (bez DPH). Při větším zájmu než je počet oken (12 měsíců) mají přednost zájemci o více oken. Cena je natolik nízká, že ani při objednávce více oken není prostor na slevy.

Konec roku se blíží a máme-li distribuovat kalendář s prosincovým číslem časopisu Zeměměřič a zimním vydáním GEOinformace, musíme od vás obdržet požadavky obratem - do patku 10. listopadu. Samotná okna nám stačí dodat „až“ ve čtvrtek 16. listopadu.

Kalendář tradičně obsahuje také akce CAGI, ČSGK, KGK atd., takže žádáme organizátory o zaslání termínů svých akcí.

S pozdravem

redakce časopisu GEOinformace a Zeměměřič,Radek PETR a Josef Hnojil

vyvěšeno: 06.11.2006
ID článku: 2312
další informace: www.geoinformace.cz/kalendar


Z časopisu Zeměměřič č. 06-12
[Server] Různé [Pošta]