[Home Page]

Jaký by měl být časopis v příštím roce?

Tuto otázku si pokládáme každoročně, neboť přelom roku umožňuje změny jak v obsahu, tak i ve vizuální podobě časopisu. Na dotaz »co zlepšit?« přichází od čtenářů většinou málo odpovědí, takže letos otázku rozšiřujeme i na »co zachovat?« a »co vynechat?« Prosíme, věnujte časopisu chvilku a odpovězte obratem. Časopis chceme dělat co nejlépe, ale bez vás to nezvládneme. Ostatně stále hledáme kromě fotografů i autory, redaktory a lidi, které zajímají technické novinky.

Budeme dražší
V roce 2008 přecházejí všechna periodika z 5% sazby DPH na 9 %, takže se vyplatí si svého Zeměměřiče předplatit hned v prosinci. Nejlépe obratem, abychom stihli vystavit daňový doklad ještě letos a odeslali i za letošní poštovné.
Pokud z nějakého důvodu potřebujete zaplatit předplatné až v lednu, zálohová proforma faktura, která byla vložena v listopadovém čísle, má nejzazší datum splatnosti 11. ledna. Můžete ji tedy využít. Navýšení z 5 % na 9 % si můžete dopočítat sami a daňový doklad vám pošleme na skutečně zaplacenou částku.

Každoročně se v letních měsících ozývají předplatitelé, že jim naposledy přišlo dvojčíslo 1+2 v únoru a pak už nic, »jak prý je to možné?« V únoru a v listopadu posíláme časopis všem – tedy i nepředplatitelům, jako připomínku, že vycházíme. V listopadu navíc všichni měli v časopisu vloženu zálohovou fakturu. Pouze pokud firma nebo úřad bere více kusů, zálohová faktura na příslušný počet kusů byla vložena pouze u jednoho. Pokud přesto zálohovou fakturu nemůžete nalézt, ztratil ji váš šéf nebo účetní. Můžete si ale předplatné zaplatit pod variabilním číslem z adresy na přebalu v listopadovém Zeměměřiči i bez zálohové faktury.

redakce

vyvěšeno: 23.11.2007
ID článku: 2731


Z časopisu Zeměměřič č. 07-12
[Server] Různé [Pošta]