[Home Page]

Web Zeměměřiče byl vybrán mezi zdroje STK

Web Zeměměřiče vyhověl kritériím Státní technické knihovny a byl vybrán mezi volně přístupné elektronické online zdroje do Portálu STM.
Portál STM mapuje české a zahraniční informační zdroje, placené i volně dostupné, z oblasti přírodních věd, techniky a medicíny...Předmět: Statni technicka knihovna - online zdroje
Datum: Fri, 07 Dec 2007 15:16:01 +0100
Od: Radka Koscelnikova r.koscelnikova(zavinac)stk.cz
Komu: redakce(zavinac)zememeric.cz


Vážený vydavateli,

vážíme si práce a času, který věnujete správě vašich webových stránek, a rádi bychom vás informovali o tom, že jsme zdroj http://www.zememeric.cz vybrali jako volně přístupný elektronický online zdroj do našeho Portálu STM.

Portál STM mapuje české a zahraniční informační zdroje, placené i volně dostupné, z oblasti přírodních věd, techniky a medicíny. Nabízí odkazy na vybraná databázová centra a zprostředkovatelské informační služby, na odborné zdroje, jakými jsou šedá literatura, patenty a normy. Prezentuje také služby Virtuální polytechnické knihovny, Medicínské virtuální knihovny (MEDVIK) a Jednotné informační brány (JIB).

Ve volně dostupných zdrojích nabízíme odkazy na námi vybrané, tematicky vhodně zaměřené webové stránky, jež splňují určitá informační kritéria. Váš zdroj odpovídá zvoleným parametrům a byl proto zařazen do naší databáze.

Vytvořili jsme pro Vás také naši ikonu, jejímž umístěním na své webové stránky nás můžete podpořit. Html kód ikony pro stažení naleznete na adrese http://www.stk.cz/zakladni_informace.html .

Váš partner v oblasti technických informací

PhDr. Radka Koscelníková
oddělení speciálních služeb a PSH
Státní technická knihovna
Mariánské nám. 5
P.O.B. 206
110 01 Praha 1
r.koscelnikova(zavinac)stk.cz
tel.: 221 663 439
www.stk.cz, www.portalstm.cz, www.vpk.cz
--------------------------------------------------------

redakce

vyvěšeno: 07.12.2007
poslední aktualizace: 12.12.2007
ID článku: 2742
další informace:www.stk.cz
www.portalstm.cz
www.vpk.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 07-12
[Server] RůznéInternet [Pošta]