[Home Page]

Tisková zpráva společnosti HSI, spol. s r. o.

HSI uvolnila novou verzi programu pro oblast geodézie a projektování ProGEO
Praha 23.6.2010

Společnost HSI, spol. s r. o., dodavatel komplexních IT řešení s využitím geoinformací, uvolnila novou verzi programu ProGEO, nástroje pro tvorbu, kontrolu a editaci prostorových dat. Nová verze ProGEO nese označení v10 a přináší řadu novinek a vylepšení. Z těch nejzajímavějších je možno uvést např. nový přístup k ukládání zakázek, dynamické menu závislé na otevřené zakázce, informace o stavbě, které lze využít v tiskových výstupech nebo při generování seznamu souřadnic, export stavby pro vytvoření adresářové struktury podle požadavku příslušné směrnice, nová funkce dávkové rozřezání výkresů nebo možnost vložení razítka či legendy do tiskového výstupu. Distribuce nové verze produktu ProGEO zákazníkům, kteří mají platný certifikát o Rozšířené Softwarové Podpoře a tudíž obdrží upgrade zdarma, byla zahájena minulý týden.
ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je např. Telefónica O2 Czech Republic, E.ON Česká Republika, Pražská energetika nebo ČEZ a data, která odevzdávají, musí splňovat přesně stanovené požadavky. HSI má v současné době přibližně 250 zákazníků z řad geodetických a projektantských firem, které program ProGEO aktivně využívají.
Veškeré informace k produktu ProGEO vč. popisu novinek a změn v nových verzích jsou k dispozici na www.hsi.cz.

O společnosti HSI, spol. s r. o. Společnost HSI, spol. s r. o. patří na českém trhu dlouhodobě mezi nejúspěšnější firmy nabízející komplexní IT řešení orientovaná převážně do oblastí provozně-technických informačních systémů (PTIS), informačních systémů pro správu majetku (ISSM), geografických informačních systémů (GIS), informační podpory činností facility managementu (CAFM), tvorby, zpracování, správy, atributové a topologické kontroly graficky orientovaných dat, průmyslových řešení v oborech geodézie, geologie, důlního měřictví, pozemkových úprav ad. HSI, spol. s r. o. je významným partnerem IT společností Bentley Systems, Intergraph, ESRI, Telvent Miner & Miner, Microsoft, Oracle, Hewlett-Packard, aj. Mezi významné činnosti HSI patří také hardwarová řešení, zejména pak dodávky velkoformátových tiskových zařízení od Hewlett-Packard. HSI, spol. s r. o. je certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.
Více informací:
Petra Pospíšilová
manažer marketingu
HSI, spol. s r. o., Vítkova 8, 186 00, Praha 8
GSM: +420 724 845 237, tel: +420 224 809 523, fax: +420 224 809 512
http://www.hsi.cz

redakce

vyvěšeno: 08.07.2010
ID článku: 3757
další informace: www.hsi.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 10-08a09
[Server]
Software
Různé Zajímavosti
Z domova
[Pošta]