[Home Page]

Digitální obrazová technologie v geodetické praxi

Chcete zefektivnit Vaši práci? Zredukovat ji z týdnů na dny a ze dnů na hodiny? Odpověď naleznete na naší prezentaci v Praze 1. 6. 2011 s názvem Digitální obrazová technologie v geodetické praxi.

Vážení obchodní přátelé,
Firma GEODIS BRNO, spol. s r.o. si Vás dovoluje pozvat na další z letošních odborných akcí, tentokrát s názvem „Digitální obrazové technologie Topcon v geodetické praxi“. Nejedná se o klasickou předváděcí akci, ale o inspirativní setkání s mnoha zajímavými náměty jak rozšířit Vaše odborné aktivity, s ukázkami nejnovějších digitálních obrazových technologií a programů od japonské firmy TOPCON.

Pro koho je akce určena?
- Pro všechny, kdo se chtějí dovědět o nových trendech ve spojení geodetických metod měření s digitálními zobrazovacími technologiemi. - Pro všechny, kdo se chtějí dovědět více o nových možnostech, které digitální obrazové technologie přináší do odborné geodetické praxe.
- Pro všechny, kteří hledají nové cesty, jak zefektivnit svoji práci.

Kdy?
Setkání se bude konat dne 1. června 2011 od 9:00 hodin s předpokládaným koncem v 15:00 hodin.

Kde?
Hotel Meritum, Staré náměstí 14, 161 00 Praha 6-Ruzyně
Souřadnice N 50°08´09,90˝ E 14°31´10,00˝

Prezentace
Přijít na setkání můžete kdykoliv mezi 9:00 a 14.00 hodinou a nic nezmeškáte.
Prezentace a ukázky budou probíhat samostatně a budou se opakovat.
Můžete si vybrat pouze to téma, které Vás bude zajímat.
Při prezentacích Vám budou k dispozici odborníci z oblasti fotogrammetrie, skenování, mobilního mapování a využití Image totálních stanic.

Jak se můžete přihlásit?
Mailem na adresy: drahomira.slaba@geodis.cz nebo radek.kalab@geodis.cz Případné dotazy o setkání adresujte na uvedené e-mailové adresy nebo telefonicky na čísla: 724 282 832, 724 013 045.

Něco navíc
Účast na setkání je BEZPLATNÁ, navíc zde můžete získat mimořádné cenové nabídky i na běžné geodetické přístroje a GNSS přijímače.

redakce

vyvěšeno: 13.05.2011
ID článku: 4002
další informace: obchod.geodis.cz/geo


Z časopisu Zeměměřič č. 11-05a06
[Server]
Katastr nemovitostí
Geodézie GPS
Z domova
[Pošta]