[Home Page]

Kdo porazí jednatele společnosti Silniční projekt?

Kdo porazí jednatele společnosti Silniční projekt? Pravidelně od roku 2004 pořádá geodetická kancelář s.r.o. Silniční projekt z Brna nejhonosnější sportovně kulturní akci v celém širokém okolí a sice veleslavný turnaj: ŽELEŠICE OPEN.

Letošní 8. ročník proběhne 16. července 2011 od 10. hodin na hřišti v Želešicích u Brna.

Předmětem této výjimečné události roku je akční klání v tenisovém zápase, pod heslem kdo si letos dovolí porazit jednatele Silničního projektu Ing. Pospíšila!
Pro méně zdatné jedince (tenisové nehráče) nabízí tato událost další široké možnosti, jako je konzumování flákotů masa, roznos a exování piv a vůbec mnoho jiných disciplín, které dozajista nabudou zajímavosti v pozdních večerních hodinách.

Na své si přijdou i milovníci kultury! Mezi jednotlivými urputilými raketovými zápasy proběhne exhibice těch nejlepších tenisových borců samozřejmě polonahých, což ocení především roztoužené ženy, později se přidá řízený zpěv následující sólovým i párovým tancem a dalšími místními zvyklostmi. Tyto různorodé společenské činnosti se uskutečňují na základě intenzity alkoholových excesů z řad jednotlivých účastníků a jsou více méně povinně dobrovolné.

Pokud se budou chtít této nejen brutálně tenisové akce zúčastnit i tenisově hrající geodeti či projektanti či zaměstnanci katastrálních pracovišť, pozemkových úřadů a dokonce VÚGTK z celého kraje, republiky, ba i světa, jsou vítáni předem a pokud se někomu z nich podaří zdolat našeho borce, všestranného kultovního sportovce Ing. Svánovského, bude jejich sláva až v Zeměměřiči vytištěna!

Minulých ročníků se účastnily takovéto hvězdy jako je Štěpánka Bucharová, Jaroslava Kurejová, Iva Skalická, Veronika Valentová nebo Daniela Šimkovičová. (O ženský nikdy nebyla nouze).

Na letošní ročník obdrží pozvánku jednatelé společnosti Silniční projekt, dále odhadem 15 osob z řad zaměstnanců a rodinných příslušníků firmy, z toho jsou čtyři kusy dotčených přímo geodetickým oborem. Každoročně se na tomto klání objevila i nějaká ta náplava živena konkurenční geodetickou či projekční firmou.

A závěrem, sud piva by měl být přidělen právě nám, jelikož skotačení s míčky a raketami na kurtech vytváří urputile velkou žízeň, a pokud by hráčům vyschl splávek v hrdle, byla by to ohromná tragédie!

Garantem akce je: SILNIČNÍ PROJEKT spol. s r.o., Šumavská 31, 602 00 BRNO
Vyřizuje největší ochmelka: Blatný Jaromír, geodet, tel. 549 131 256, blatny@silproj.cz Brno, dne: 13.5.2011

redakce

vyvěšeno: 27.06.2011
ID článku: 4021
další informace: www.silproj.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 11-05a06
[Server] Z domova [Pošta]