[Home Page]

HSI získala prestižní ocenění v soutěži Internet Effectiveness Awards 2012

Dne 20. září 2012 se konal v prostorách paláce Lucerna slavnostní galavečer 7. ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards 2012, v rámci kterého byla předána ocenění v soutěži o nejefektivnější internetové řešení - Internet Effectiveness Awards 2012. Soutěž se konala pod záštitou Asociace dodavatelů internetových řešení.

Společnost HSI, spol. s r.o. se umístila s projektem Rozvoj mapových služeb ČEZ na 1. místě v kategorii Průmysl a energetika.
Aplikace Rozvoj mapových služeb ČEZ byla spuštěna 1. 1. 2012. Základní cíle projektu jsou směrovány ke stavební veřejnosti, projektantům a úřadům územního plánování. Jedná se zejména o zkrácení doby zpracování žádosti stavebníků a možnost komunikovat výhradně elektronicky bez nutnosti osobních návštěv včetně plné automatizace zpracování dat. Aplikace je dostupná na https://geoportal.cez.cz/geoportal/.

Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením roku na českém internetu. Jejich vítězové dokáží dokonale využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout vynikajících výsledků. Konkrétních úspěchů přitom dosahují kreativním, inovativním a přínosným způsobem. Vzájemně spolu soupeří komerční firmy, státní instituce, města, obce i charitativní organizace.

firemní příspěvek HSI

vyvěšeno: 25.09.2012
ID článku: 4198
další informace:www.hsi.cz
geoportal.cez.cz/geoportal/

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel firemní příspěvek HSI a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 12-09a10
[Server]
GIS
Různé Internet
[Pošta]