[Home Page]

Dobrovolná platba za Zeměměřiče

V listopadu 2013 jsme umožnili dobrovolnou platbu ve výši 35 a 75 Kč na podporu časopisu Zeměměřič a Webu Zeměměřiče. Technicky službu zajišťuje ATS Praha a marže za zprostředkování je do 15 % (podle operátora). Částka 35 nebo 75 Kč vám bude stržena z vašeho kreditu u mobilního operátora. Nejedná se o DMS, ale princip je podobný. Redakce obdrží vybranou částku vždy na konci měsíce.


Proč jsme službu zavedli?

Samozřejmě každá koruna je dobrá. Peněz se nedostává. Různá čísla časopisu Zeměměřič rozdáváme na akcích a náhodný čtenář si časopis třeba neobjedná, ale obsah se mu líbí a rád by za to konkrétní číslo zaplatil. Nyní může poslat SMS.

Líbí se vám projekty, které děláme? Chcete podpořit tvorbu dalších dílů o přesnosti digitálních map po digitalizaci nebo fandíte publikování novinek v Rakovnických událostech - pošlete SMS. Nebo jste v časopisu či na webu našli text (třeba o novém katastrálním zákoně...) a ceníte si informace více než je cena časopisu - pošlete SMS.

Možná vám pomohla informace v Osobnostech oboru a včas jste popřáli kolegovi nebo si ceníte Diář akcí. Nebo vám ukradli přístroj a okamžitě jste o tom zdarma informovali prostřednictvím služby na Webu Zeměměřiče a vy za to chcete poděkovat prostřednictvím SMS.

Nebo máte z něčeho radost a chcete ji poslat dál... :-)


Tvar SMS

Jako dobrovolnou platbu za časopis/službu pošlete SMS ZEMEMER 35 “za mezerou případný text“ na tel. číslo 902 11 nebo místo 35 napište 75 a podpoříte nás víc.

Případný text za částkou podpory a za mezerou obdržíme od ATS až na konci měsíce s přehledem plateb. Musíte se vejít do rozměru jedné SMS!, ale napsat tam můžete co chcete - můžete děkovat i nadávat, psát náměty, vzkazy.

Děkujeme vám

Po zaslání příspěvku pomocí SMS na telefonní číslo 902 11 ve tvaru ZEMEMER (mezera) 35 nebo ZEMEMER (mezera) 75, kde číslo 35 / 75 označuje výši příspěvku v Kč, vám bude příspěvek stržen z vašeho telefonního účtu. Žádná zbytečná faktura, žádné papírování. Cena SMS je 35 nebo 75 Kč. Technicky zajišťuje ATS Praha. Infolinka 296 363 199 denně od 8 do 17 hod. Podrobněji na www.platmobilem.cz

 

Platby do soutěží

Pomocí SMS můžete také odpovídat na čtenářské otázky. Pokud pošlete sms ve tvaru ZEMEMER_75_správná odpověď na číslo 902 11 - tak se vám odečte z kreditu 75 Kč a společnost STS nám doručí soubor, kde budou telefonní čísla odesilatelů a jejich odpovědi. (Podtržítko = mezera).

 

Platby za časopis

Pomocí SMS můžete také platit dosílku za jednotlivé kusy časopisu. Více na www.zememeric.cz/objednavkyDobrovolná platba za Zeměměřiče

vyvěšeno: 17.12.2013
ID článku: 4394
další informace: www.platmobilem.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 13-11a12
[Server]
Různé
Internet Zajímavosti
[Pošta]