[Home Page]

AKTUALITA: Magistrát v Praze sloučí Střední průmyslovou školu zeměměřickou v Hrdlořezích s Průmyslovou školou Josefa Gočára v Praze 4

Pražský magistrát plánuje sloučení málo využité střední průmyslové školy zeměměřiCké v Hrdlořezích s průmyslovou školou stavební Josefa Gočára v Praze 4.

Mluvilo se o tom již na podzim 2011. Další informaci jsme zachytili loni v září, kdy si na SPŠ zeměměřickou brousila zuby stavební průmyslovka z Dušní. Místo ředitele ing. Růžka nebylo obsazeno a vedením školy byla pouze "pověřena" a nikoli jmenována místní středoškolská pofesorka. Další šuškanda probíhá již 2 měsíce, tak jsme pro časopis Zeměměřič 5+6/2016 připravili článek o současnosti a budoucnosti SPŠ zeměměřické. Časopis vychází počátkem června.
Tento týden o spojení škol začínají psát deníky. Je svolána schůzka s rodiči studentů a plnoletými studenty, kde vystoupí zástupce zřizovatele - Magistrát hl.m. Prahy.

Událost můžete komentovat na www.facebook.com/zememeric

redakce

vyvěšeno: 13.05.2016
ID článku: 4864
další informace:prazsky.denik.cz/zpravy_region/praha-chce-sloucit-nekolik-strednich-skol-a-odbornych-ucilist-20160512.html
www.facebook.com/zememeric


Z časopisu Zeměměřič č. 16-05a06
[Server] ŠkolstvíPřečtěte si [Pošta]