Hledáme kolegu na pozici geodeta (důlního měřiče)

Hledáme kolegu na pozici geodeta (důlního měřiče).

Požadavky

  • Odborně způsobilá osoba dle zákona č.200/1994 Sb. (tj. zeměměřické vzdělání minimálně SŠ)
  • Může být i absolvent
  • Nutná fyzická i psychická odolnost (práce na železnici a v podzemí)
  • Samostatnost (může nastat kategorie osamocený zaměstnanec)
  • Časová flexibilita, ochota cestovat i na vícedenní výjezdy v ČR i zahraničí, zejména Slovensko
  • Ovládání programů
    • Word, Excel,
    • AutoCAD, Microstation, alespoň jeden na základní úrovni
    • Groma, Kokeš, Geus alespoň jeden na základní úrovni
    • Zkušenosti se zpracováním dat z laserového skenování jsou vítány
  • ŘP skupiny B, případně předpoklad získání v dohledné době

Náplň práce

  • Kontrolní měření deformací a posunů stavebních objektů na zemi i pod zemí
  • Tvorba účelových bodových polí terestricky i pomocí GNSS
  • Podrobné měření pro projekční účely klasickými metodami i laserovým skenerem pro liniové stavby včetně dráhy
  • Kontrolní měření a dokumentace stavebních objektů
  • Vytyčování a zaměřování geologických průzkumných děl
  • Vytyčování stavebních objektů
  • Aplikace inženýrské (speciální) geodézie podle požadavku zákazníka

Platové ohodnocení v závislosti na odborné praxi.

Bonusy: mobilní telefon, stravenky

Kontakt: vaclav.kudlacek@geotechnika.cz, www.geotechnika.cz